İzmir Belediye Meclisi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz

+16
Norman Harvey
Hande Yağmur
Şölen Düren
Danny Van der Linde
KoraySeymen
Christian Raimann
Tatu-Pekka Tervaskangas
Gökhun Khan
Burak Sertavul
Naz Güzelizmir
Jje İzmir
Danny Willson
DavidFrazier
Al Mochi
John Caesar
Rıfat İstemihan
20 posters

Hoşgeldiniz Empty Hoşgeldiniz

Mesaj  Rıfat İstemihan C.tesi Ara. 26, 2009 4:20 pm

Yeni meclisimizin yeni üyeleri hoş geldiniz.

Sizlerle birlikte şehrimize hizmet vereceğiz. Bu görevin altına elinizi soktuğunuz için hepinize teşekkür ederim.

Bu başlık altında kendinizi tanıtabilirsiniz.
Rıfat İstemihan
Rıfat İstemihan
Admin
Admin

Hoşgeldiniz Empty Geri: Hoşgeldiniz

Mesaj  John Caesar C.tesi Ara. 26, 2009 7:52 pm

Merhabalar,

Ben John Caesar,

Ben, John Caesar olarak popdünya'ya girdiğimden beri BLUES'a gönül veren, müzik kariyerinde ilerlerken bir yandan da yaşadığım şehir için elini taşın altına koymayı kendine misyon eden bir garip john'um Smile

Bu toplulukta güzel şehrimiz izmir için güzel projelerin bir parçası olacak olmamdan mutluluk duyuyorum. Ayrıca Rıfat Bey'e bu imkanı bana sunduğu için teşekkür ederim.

sevgiler.
John Caesar
John Caesar

Mesaj  Al Mochi C.tesi Ara. 26, 2009 10:34 pm

Herkese Merhaba. Ben de Al Mochi, en azından şimdilik. (İsim konusunda kaygılarım var da.) Al, popdünyaya geldiğinden beri pun rock ile ilgileniyordu. Sanırım karşısına bir modern rock hayranı çıkmasını bekliyormuş ki, grubunu bırakıp sıfırdan modern rock grubu kurdu. Siyaset konusunda pek bilgili olmasam da, neyin ne olduğunu az çok biliyorum. Burada olma sebebim, İzmir ile ilgili projeler üretmek ve üretilen projeleri olumlu ya da olumsuz eleştirmek. Güzel şeyler yapacağımızı umuyorum Smile
Al Mochi
Al Mochi

Hoşgeldiniz Empty merhaba

Mesaj  DavidFrazier Paz Ara. 27, 2009 7:25 pm

merhaba herkese ben David Frazier oyuna girdiğimden Rhythm and Blues la ilgileniyorum.Hernekadar şimdiye kadar siyasetle yakından ilgilenmesemde İzmir için çeşitli fikir ve öneriler sunabileceğim ve sunulan fikirleri değerlendirebileceğim için aday olmuştum Smile Meclis çatısı altında umarım güzel işlere imza atarız..

Hayırlı Olsun..
DavidFrazier
DavidFrazier

Mesaj  Danny Willson Paz Ara. 27, 2009 9:27 pm

Merhaba. Ben Danny Willson.
Bir modern rock grubum var, ama müzik yapmıyoruz şuan. Yaklaşık 3 ay yargıçlık yaptım İzmir'de. Siyasetle ilgili de az çok birşeyler biliyorum, ve hala da bilgilerimi arttırmak için uğraştığım söylenebilir. Umarım meclis çatısı altında yararlı projelere imza atabiliriz.

İyi günler.

Danny Willson

Mesaj  Jje İzmir Paz Ara. 27, 2009 9:46 pm

Herkese Merhaba ,

Ben Jean Joseph Etienne İzmir , popaleme Muhtar halıcı olarak başlamıştım bir evlilik yaparak izmir soyadını aldım ve 1 ay önce Jean Joseph Etienne ismini alarak şuanki isim ve soyismime kavuştum.

oyuna girdiğimden beri solo olarak rock muzik kariyeri yapıyorum . Siyaset olarak çok fazla bilgim olmasa da izmir meclisine , izmir şehirini sevdiğim , izmir için birşeyler yapmak istediğim , sunduğum veya sunulan fikir ve görüşlerle izmir şehirini olumlu yönde geliştirmek istediğim için meclise aday oldum .

Umarım burda hep birlikte güzel işlere imza atarız.
Jje İzmir
Jje İzmir

Mesaj  Naz Güzelizmir Paz Ara. 27, 2009 10:37 pm

Merhabalar...

Ben Naz Güzelizmir. Aslında tanıyanlar Başak Güzelizmir olarak tanır daha çok Smile Bu aralar müzik kariyeri yapmakla meşgul olmakla birlikte Pop dalında ilerlemekteyim Smile
Popaleme girdiğimden beri İzmir vatandaşıyım. Ve İzmir için gerekli olan herşeyi yapmaya varım. Bu meclisten de çok umutluyum. Umarım güzel işler başarırız.

Saygılar
Naz Güzelizmir
Naz Güzelizmir

Mesaj  Burak Sertavul Ptsi Ara. 28, 2009 1:13 am

Merhabalar, ben Burak Sertavul. Değiştirmeden önceki ismin Erten veya Ertan'dı Wink Oyun da müzik kariyeri olarak Pop müziğin üzerine gitmiştim başlarda, şimdi ise Rock müzik ile ilgileniyorum. Gerçek hayatta ilgileniyor olsam da, oyunda henüz siyaset ile ilgilenememiştim. Oyuna girdiğimden beri güzel İzmir'imizin vatandaşıyım. İzmir'i sevdiğim, gelişmesini istediğim ve ben de İzmir adına yararlı olmak istediğim için meclise aday olmuştum. Umarım fikir, düşünce ve görüşlerimiz ile İzmir'imize yararlı olacağız.

Saygılarımla
Burak Sertavul
Burak Sertavul

http://www.hosgorhamami.com

Mesaj  Gökhun Khan Ptsi Ara. 28, 2009 2:37 am

Merhabalar, adım Gökhun Khan yarışmaya şey pardon meclise İzmir'den katılıyorum (başka nerden katılabileceksem). Hatırlamadığım bi zamandan beri arkadaşlarla kendi kafamıza göre Heavy Metal takılıyoz işte ama emin olun Ankara belediyesinin arşivlerinde grubun kayıt tarihi vardır. Herneyse kendimi bildim bileli siyasetle uğraşırım daha doğrusu elimden geldiğince kim ne yapmış ne etmiş nası etmiş görür, duyar, okur öğrenirim. Yine de çok öyle çıkıp da ortalarda bağırmayı çağırmayı kavga etmeyi seven bir insan değilim. Özellikle son zamanlarda patlamış mısırımı alıp İstanbul seçimlerindeki King vs Keene kavgasını izlemeye bayılıyorum (şiddetle tavsiye ederim). İstanbul demişken hengamesi ve hiç bitmeyen kavga gürültüsü ve de boğaza karşı rakı keyfi çekici geldiğinden bi dönem İstanbul vatandaşıydım. O dönemde de Hazan Akçay valiliği sırasında buna benzer meclisimsi bir oluşumda kısa süreli yer aldım. Çok sürmedi tabi vali istifa etti velhasıl kelam huzur İsl... (pardon), huzur İzmir'de diyerek vatanıma kavuştum tekrar.
Aslında böyle cıvık bir insan da değilimdir ama yazmış bulundum bi kere... Ha bi de insanlar bana kendini tanıtır mısın deyince ne diyeceğimi pek beceremiyorum diğerlerinin anlattıklarından kopya çekip bişeyler karalıyorum işte...

Dilerim bu oluşum İzmir için faydalı olur ve dilerim her zaman İzmir için en faydalı öneriler, dilekler, kararlar bu meclis üyelerinden çıkar...
(Kendimi tanıtmaya çalışırken insanların yüzlerinde bir nebze tebessüm oluşturabildiysem ne mutlu bana)
Son olarak bu -> pirat korsan arkadaşı çok sevdim ben.
Gökhun Khan
Gökhun Khan

Hoşgeldiniz Empty Hoşbuldum

Mesaj  Tatu-Pekka Tervaskangas Ptsi Ara. 28, 2009 4:02 am

Herkese merhaba,

Tatu-Pekka Tervaskangas, Helsinki asıllı İzmir vatandaşıdır. Hayata başladığından beri heavy metal türünde müzik ile uğraşır/uğraşmaya çalışır. Şehrimiz kurulduğundan bu yana, hayata gözlerini yumana kadar, İzmir vatandaşıdır. Her zaman elinden geldiğince İzmir menfaatleri doğrultusunda elini taşın altına koymuştur/koyacaktır. Bir süre İzmir Adliyesi'nde özel ajan olarak şehire hizmet etmiş, bazı görüş ayrılıkları nedeniyle bu görevinden uzaklaştırılmıştır. İzmir'in geliştirilmesi, daha cazibeli bir hale getirilmesi hususunda yeni fikirler, projeler üretebilmek amacıyla meclise katılmış bulunmaktadır.

Kısa ve öz bir şekilde Tatu-Pekka ^^
Tatu-Pekka Tervaskangas
Tatu-Pekka Tervaskangas

Mesaj  Christian Raimann Ptsi Ara. 28, 2009 4:01 pm

Merhabalar,

Adım Christian Raimann ("Chris" diye hitap edebilirsiniz). 26 yaşımdan beri Western müzik ile uğraşıyorum ve insanlara bu müziği sevdirmeye çalışıyorum. Gençliğimden beri siyasi olayları takip etmeme rağmen aktif olarak siyasete gireli 2 yıl oluyor.

Projelerimle, fikirlerimle, bakış açımla meclis için çok faydalı olacağıma inanıyorum. Umarım burada çok güzel işler çıkarırız.
Christian Raimann
Christian Raimann

Hoşgeldiniz Empty Selam(Koray Seymen)

Mesaj  KoraySeymen Ptsi Ara. 28, 2009 6:27 pm

Öncelikle herkese selamlar ve sevgiler diliyorum, Uzun bir süre İzmir şehrinde ajan olarak görev yaptım, seçimlerle birlikte görevden ayrılmıştım.Daha sonra tekrar ajanlığa başvurup çalışmaya başladım.Geçtiğimiz günlerde şehrimize dcop olarak atandım ve ajanlıktan istifa ettim. Uzunca bir süre müzik kariyeri ile uğraştım.Bu aralar sahnelere geri döndüm ama görev itibariyle İzmir e tekrar dönüp yerleşik hayata dönüp görev sürem boyunca İzmir için elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağım. Aynı amaç altında toplandığımız bütün arkadaşlara güzel fikirler dileğiyle, birlikten güç doğar diyorum. Hoşcakalın.
KoraySeymen
KoraySeymen

Mesaj  Danny Van der Linde Çarş. Ara. 30, 2009 1:01 am

Merhabalar ben Danny Van der Linde.Eski valimiz (rahmetler diler,saygıyla anarım) Yahya Mansız dönemindeki mecliste de bulunmuştum.Uzun bir süredir İzmir vatandaşıyım.Herzaman İzmir'in çıkarları doğrultusunda hareket ederim bu yüzden 2 seçime girdim(takip edenler çok iyi bilirler nedenlerini).Uzun bir süredir çok yakın arkadaşlarımla müzik kariyeri yapıyorız(ya da yapmaya çalışıyoruz Very Happy).Tabiki yerimde gözü olanlar var Cool (Bknz: Jean Joseph Etienne İzmir Evil or Very Mad ). 7 çocuğum var ve bu sıralar 5. evliliğimi yapma aşamasındayım.Umarım el birliği ile İzmir'i çoook güzel yerlere getireceğiz.Ayrıca Rıfat Bey'e İzmir için verdiği emekler için teşekkür etmek istiyorum.Saygılar. Cool
Danny Van der Linde
Danny Van der Linde

Mesaj  Şölen Düren Çarş. Ara. 30, 2009 10:44 pm

Merhabalar
Şölen Düren...
Ege Ünv. CEO'suyum. Kurulan bütün meclislerde görev alma fırsatım oldu. İzmir'in açıldığı ilk günden beri İzmir için birşeyer yapmaya çalışıyorum. Umarım birlikte bu dönemde de güzel şeyler başarabiliriz.

Şölen Düren

Mesaj  Hande Yağmur Cuma Ocak 01, 2010 8:50 pm

Selamlar
Hande Yağmur,Vali Yardımcısıyım. İlk günden itibaren İzmir vatandaşıyım,kurulan bütün meclislerde görev aldım.
Umarım birlikte güzel projelerin altına imza atabiliriz Smile
Hande Yağmur
Hande Yağmur

Mesaj  Norman Harvey C.tesi Ocak 02, 2010 1:23 pm

Merhaba,
Norman ben, yargıç olan. Üstlerde bir yerde Şölen diye biri var, onu seviyorum. Mutlu yıllar hepinize. santa
Norman Harvey
Norman Harvey

Mesaj  Şölen Düren C.tesi Ocak 02, 2010 3:11 pm

Bu Şölen de seviyo seni. ÇOK seviyo hem de!!!

Şölen Düren

Mesaj  Al Mochi Paz Ocak 03, 2010 3:07 pm

Ne mutlu ikinze o halde cheers Ben de bulabilirsem beni sevecek birini, paylaşacağım söz Neutral
Al Mochi
Al Mochi

Mesaj  Jina Bynum Ptsi Ocak 04, 2010 2:52 am

Selam,

Kusura bakmayın anca vakit bulabildim ben burdayım diyebilmek için.
Üyelere şöyle bir göz gezdirdim de hepimiz birbirimizle tanışıyoruz o yüzden kendimi uzuun uzuun anlatmama gerek yok bence Rolling Eyes

Şu sıralar hem final hem sunum haftam olduğundan buraya vakit ayıramıyorum ve affınıza sığınıyorum. (Tiffany rp şekilde bunu anlatamazdım Very Happy )
En kısa zamanda projelerinize ortak olacağım, sevgiler.
Jina Bynum
Jina Bynum

Mesaj  blawana Ptsi Ocak 04, 2010 2:20 pm

Merhaba Douglas ben;

Punk Rock la uğraşırım...Yazdığım cümlelerin arasında üç nokta olur hep...İki dünyada da Elçinle evliyim...Yetenek geliştirir şarkı yazarım...Konserde insanları oramı buramı gösteririm...

Festivali almışız bu arada hepimize kutlu olsun...Emeği geçenlerin eline sağlık Smile)
blawana
blawana

Mesaj  Tiffany Lloyd Salı Ocak 05, 2010 2:03 am

Bıdı bıdı konuştunuz, yeter. Yasa alın birer tane, elinizi korkak alıştırmayın. Festivalden önce aradan çıksın da rahat rahat işimize bakalım. Smile

Tiffany Lloyd

Mesaj  NurseÇetinkaya Salı Ocak 19, 2010 1:18 pm

Hoşbuldum, meclisin yolunu daha yeni buldum.*utan* Çok sapa yere yapmışsınız ama ya, adresi iki kez almam ve bütün sokakları kafam tabelalarda bakına bakına dolaşmam gerekti. Neyse Rolling Eyes

Nurse Çetinkaya. 9 Eylül üniversitesi ceosu, dul ve 4 çocuk annesi, rock grubu solisti ve çellisti. Kendi halinde, çoğu kez asosyal, çoğu kez içine kapanık bi hatun işte Razz
NurseÇetinkaya
NurseÇetinkaya